Konsultacja on-line z dietetykiem

Dla kogo?
Wśród różnych możliwości kontaktu i korzystania z usług poradni, oferuję również konsultacje dietetyczne on-line. Są one kierowane do wszystkich osób spoza granic Gdańska i Trójmiasta, dla tych którzy są bardzo zabiegani, a jednak czują potrzebę współpracy z dietetykiem, czy też dla tych którzy z jakiegoś innego powodu nie mogą się zjawić w gabinecie dietetycznym osobiście.

Na czym polega?
Konsultacja on-line, podobnie jak wizyta w gabinecie dietetycznym, opiera się przede wszystkim na rozmowie i zebraniu przez dietetyka wywiadu żywieniowego oraz ustaleniu szczegółów docelowej dietoterapii. Różnica między internetową formą kontaktu, a wizytą w gabinecie polega na tym, że dietetyk nie może przeprowadzić analizy składu ciała, stąd pacjent/ pacjentka zostaną poproszeni o dokonanie pomiaru masy ciała we własnym zakresie. Ponadto przed pierwszą konsultacją online każda osoba zostanie poproszona o wypełnienie i odesłanie formularza żywieniowego.

Wymagania sprzętowe
Do przeprowadzenia konsultacji online wymagany jest sprzęt elektroniczny z dostępem do Internetu, kamerą i mikrofonem. Zwykle korzystam z programu Skype lub Whatsapp, ale pozostaję otwarta w tej kwestii, oprogramowanie pozostaje kwestią do uprzedniego uzgodnienia.

Umów kosultację on-line

Wyrażam zgodę Dołączenie dodatkowych informacji, np. wyników badań ogromnie ułatwi udzielenie wyczerpującej porady

al. Rzeczypospolitej 4/75
80-369 Gdańsk

tel.: + 48 698 179 478 email: jluty.poradnia@gmail.com

Skype: jluty.poradnia

79 1050 1764 1000 0091 2065 4687

Facebook